Dzisiaj jest: Imieniny obchodzą: Franciszek, Hilary, Ksawery  
 
 
SERWIS ZDALNY SERWIS ZDALNY


statystykaBANKLEK

Firma "BankLek" powstała w lipcu 1993 r. jako firma prywatna kierowana przez Jacka Adamca i Jarosława Falkowskiego. Od początku naszej działalności podpisaliśmy współpracę z firmą Kamsoft z Katowic, największym producentem oprogramowania dla farmacji i medycyny. Realizację planu strategicznego firma "BankLek" rozpoczęła od kompleksowej komputeryzacji aptek. W tym zakresie firma "BankLek" zajmuje dominującą pozycję na terenie Polski, mając do chwili obecnej ponad 250 skomputeryzowanych i sfiskalizowanych aptek na terenie województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego, uzyskując najwyższy tytuł profesjonalizmu w obsłudze aptek, tzw. tytuł Inżyniera Kamsoftu. Zyskując uznanie w oczach naszych użytkowników oraz firmy KAMSOFT, zostaliśmy najistotnijszym partnerem firmy KAMSOFT. Wizytówką pracy naszej firmy są wszystkie skomputeryzowane apteki: prywatne, Cefarmu Gdańskiego.

Komputeryzacja przychodni lekarskich jest obecnie kierunkiem działania firmy. Aktualnie współpracujemy z kilkudziesięcioma gabinetami i przychodniami lekarskimi różnych specjalności oraz przychodniami lekarskimi. Jesteśmy przygotowani programowo do obsługi NFZ w poszczególnych jednostkach medycznych.

Obecnie zatrudniamy kilkunastu pracowników, specjalistów w dziedzinie handlu, informatyki, elektroniki i marketingu. Prowadzimy skuteczną i profesjonalną politykę personalną, stawiając na młodych, dynamicznych i kreatywnych ludzi. Personel dobierany jest bardzo dokładnie. Każdy kandydat starający się o pracę w firmie musi przejść szereg testów kwalifikacyjnych. Po rozpoczęciu pracy wszyscy pracownicy cechują się bardzo dobrą znajomością oprogramowania użytkowego, specyfiki pracy apteki, danej specjalności lekarskiej oraz informatyki. Zatrudniamy specjalistów do spraw księgowości, którzy bardzo dobrze znają zasady prowadzenia książki przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych. Znakomicie wiążemy pracę części białej oprogramowania medycznego z częścią administracyjną, pisanego przez tę samą firmę. Posiadamy ciągłą łączność z naszymi pracownikami będącymi w terenie i dlatego potrafimy szybko reagować, wtedy kiedy nas Państwo potrzebujecie. Czas pracy naszej firmy jest taki, jak czas pracy naszych klientów.

"Banklek" to nie tylko sprzedaż oprogramowania specjalistycznego, ale również sprzedaż wszystkich podzespołów komputerowych. Komputery budujemy zgodnie z technologią przyszłości, w oparciu o podzespoły znanych i renomowanych firm światowych. Wykonujemy instalacje sieci komputerowych, zasilania elektrycznego i awaryjnego poddając je wielokrotnym testom.

Aby sprostać problemom nowoczesnej informatyki uruchomiliśmy własny serwer internetowy, dzięki czemu docieramy do maksymalnie dużej grupy zainteresowanych osób, mogących w przyszłości stać się naszymi klientami.

Z poważaniem

mgr Jarosław Falkowski

mgr inż. Jacek Adamiec