Dzisiaj jest: Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor  
 
 
SERWIS ZDALNY SERWIS ZDALNY


statystyka



Adresy e-mail:

Sekretariat, sprawy organizacyjne, zamówienia na programy i sprzęt komputerowy , rozliczenia finansowe, ustalanie terminów instalacji, sprawy ogólne. biuro@banklek.com.pl
Fiskalizacja, zamawianie sprzętu fiskalnego oraz sewis gwarancyjny i pogwarancyjny ustalanie terminów fiskalizacji. fiscom@banklek.com.pl
Medycyna, pytania zwiazane z programami dla gabinetów lekarskich, przychodni,laboratoriow KS-ZIPLO, KS-SOLAB. medycyna@banklek.com.pl
Farmacja, pytania zwiazane z programami KS-APTEKA, KS-FK, KS-KPIR. farmacja@banklek.com.pl
Serwis, pytania zwiazane ze sprzetem komputerowym. serwis@banklek.com.pl
Oferty, mozna tu kierować rozne oferty. oferta@banklek.com.pl

Adamiec Jacek - wła¶ciciel j.adamiec@banklek.com.pl GG 187184
Falkowski Jarosław - wła¶ciciel j.falkowski@banklek.com.pl GG 8156522
Falkowski Piotr piotrf@banklek.com.pl GG 1340819
Drozd Daniel daniel@banklek.com.pl
Grzymała Marek marekg@banklek.com.pl
Kijewski Mariusz mariuszk@banklek.com.pl
Lewandrowski Adam adam@banklek.com.pl
Niewczas Piotr piotrn@banklek.com.pl
Wolski Tomasz tomekw@banklek.com.pl
Jedlina Ewa ewa@banklek.com.pl
Janusz Oller janusz@banklek.com.pl
Grzegorz Michalski webadmin@banklek.com.pl